W sobotnie popołudnie Lidzbarska Polonia gościła BKS Tęcze Biskupiec, gościła  ale za bardzo gościnna nie była.
Od początku spotkania było widać dominację Polonii która nie pozwalała rozwinąć skrzydeł dla podopiecznych Wojciecha Jałoszewskiego. Bardzo dobra gra obronna naszej drużyny, skutkowała szybkim przerywaniem akcji drużyny z Biskupca. Natomiast nasza gra w ataku była naprawdę dobra i co najważniejsze, skuteczna. Na prowadzenie Polonię wyprowadził Sergiey Gurov, kolejna bramkę zdobył Damian Lubak, a tuż przed przerwa na 3:0 podwyższył ponownie Sergiey Gurov.
Po przerwie obraz gry się nie zmienił i w efekcie czego podopieczni Czesława Żukowskiego zdobyli kolejne 2 bramki autorstwa Damiana Lubaka i Pawła Szymańskiego. Goście pod koniec spotkania zdobyli honorową bramkę i mecz zakończył się wynikiem 5:1
Polonia nadal  zajmuje 3 miejsce w ligowej tabeli, ale po porażce Mrągowi Mragowo i remisie drużyny z Giżycka niwelujemy straty do pierwszej dwójki .
Bardzo cieszą kolejne występy naszych młodzieżowców. W spotkaniu z Tęczą od początku meczu wystąpił Piotr Kosacz (rocznik 2003), a po przerwie na boisku zameldowali się kolejni młodzi zawodnicy, Mateusz Kamieniecki, Cezary Dominik Żuk i Kamil Bielun.
Cieszy jeszcze jedna rzecz.
Pamiętacie starania pt. „ Jak ściągnąć Sergieya do Polski ? ”
Ten chłopak odwdzięcza się niesamowitą grą, w każdym meczu którym wystąpił w rundzie wiosennej strzela min. jedną bramkę i obecnie wskoczył na fotel króla strzelców ForBET IV ligi 💪
Sergiey gratulujemy i życzymy jeszcze więcej dobrych podań od kolegów i pięknych bramek. Śrubuj ten wynik jeszcze bardziej ⚽️
Już za tydzień również w Lidzbarku zagramy z Zatoką Braniewo,
czym zakończymy serie meczy w domu ❤️i rozpoczniemy serie meczy wyjazdowych (GSZS Rybno, Warmia Olsztyn, Błekitni Pasym),
a do Lidzbarka i to już z Wami na stadionie 💪wrócimy 02.062021 gdzie podejmiemy Jeziorak Iława.