Niestety nie udał się sobotni mecz piłkarzom Polonii, którzy musieli uznać wyższość Mrągowii. Mimo tego, że po pierwszej połowie prowadziliśmy 2:1, to zwycięstwo odnieśli gospodarze. Zespół z Mrągowa na prowadzenie w 12. minucie wyprowadził głównodowodzący, kapitan Kamil Skrzęta, a szesnaście minut później do remisu doprowadził Wojciech Dziemidowicz. Na dziewięć minut przed końcem do remisu doprowadził Sergey Gurov. Niestety po godzinie gry był remis, a na 2:2 trafił Damian Glinka. Trzy minuty później czternastego gola sezonie, a zarazem na wagę zwycięstwa miejscowych zdobył Przemysław Rybkiewicz. Polonia w sobotę o godzinie 17:00 zagra w Lidzbarku Warmińskim w derbowym starciu z DKS–em Dobre Miasto.

Mrągowia Mrągowo – Polonia Lidzbark Warmiński 3:2 (1:2)

Kamil Skrzęta 12′, Damian Glinka 60′, Przemysław Rybkiewicz 62′ – Wojciech Dziemidowicz 28′, Sergey Gurov 36′.

Żółte kartki: Adrian Morawski, Łukasz Kuśnierz, Kamil Skrzęta, Dawid Bogdański, Sebastian Zajączkowski.

Mrągowia: Orzeł, Barszczewski, Bognacki, Drzewiecki (46 Skok), Glinka, Kosek, Morawski, Skonieczka (83 Bojarowski), Skrzęta, Wypniewski (46 Kuśnierz), Żęgota (46 Rybkiewicz).

Polonia: Łukasiak, Bah (65 Karłowicz), Bogdański, Dziemidowicz, Gurov, Korzeniewski, Maciążek (28 Dajnowski (65 Wierzbowski), Rodzeński (73 Oleszko), Sobolewski, Świder (79 Żyndul), Zajączkowski.

Sędziowali: Arkadiusz Szymanowski (sędzia główny), Jacek Makowski (asystent nr 1), Jakub Andruszkiewicz (asystent nr 2).

Autor: Karol Synowiec