W sobotę 12 listopada na stadionie w Kętrzynie odbędzie się ostatni mecz piłkarzy Granicy i Polonii. Jutrzejszym spotkaniem piłkarze obu zespołów zakończą piłkarski rok, ustalając jednocześnie miejsce w tabeli na półmetku rozgrywek. Mecze Granicy Kętrzyn z lidzbarską Polonią zawsze były emocjonujące, z pewnością emocji jutro nie zabraknie!

Granica trenowana przez Adama Fedoruka po czternastu spotkaniach zajmuje szóste miejsce w tabeli. Kętrzynianie, zdobywszy dwadzieścia siedem i utraciwszy szesnaście goli, zdobyła do tej pory 25. punktów. W ostatnim meczu Granica poradziła sobie na stadionie umiejscowionym przy ulicy Mikołaja Kopernika w Mławie z Polonią, której domowy obiekt jest remontowany. Przyjezdni zapewnili sobie wygraną 2:0 po przerwie, bramkarza z Iłowa pokonali Marcin Spirydon i Patryk Palicha.

Piłkarze Polonii po porażce w Mrągowie i remisie z DKS-em Dobre Miasto chcą zakończyć rundę mocnym i pozytywnym akcentem. Podopieczni Wojciecha Figurskiego są na trzecim miejscu w tabeli, ze stratą punktu do drugiego Jezioraka. Do GKS-u Wikielec, który jest liderem tabeli forBET IV ligi, lidzbarska ekipa traci siedem punktów. Biało-czarni zgromadzili w swoim dorobku 28 punktów, strzelając czterdzieści trzy i tracąc dziewiętnaście goli. Wszyscy liczymy na świetne zakończenie piłkarskiej jesieni! Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 na stadionie w Kętrzynie.

Polonia, tylko zwycięstwo!

Mecz w Kętrzynie będą sędziować: Arkadiusz Szymanowski (sędzia główny), Mateusz Reszka (asystent nr 1), Igor Szymanowski (asystent nr 2).

Autor: Karol Synowiec