Przed nami bardzo intensywny piłkarski weekend przy ulicy Bartoszyckiej 24! W sobotę seniorzy, wicelider forBET IV ligi rozegra derbowe starcie z DKS Dobre Miasto. Dzień później juniorzy rozegrają pierwszy mecz barażowy z Olimpią Elbląg. Stawką dwumeczu będzie awans do Makroregionalnej Ligi Juniorów U19.

Piłkarze Wojciecha Figurskiego w sobotę 5 listopada o 17., rozpoczną ostatni mecz w tym roku przed własną publicznością. Polonia zagra z rywalem, można rzec „zza miedzy”, gdyż spotka się w derbowy starciu z DKS Dobre Miasto. Zapraszamy gorąco na ten pojedynek całą społeczność Polonii. Ponieśmy „Dumę Lidzbarka Warmińskiego” do kolejnego zwycięstwa!

Dzień później, o godzinie 13., juniorzy trenowani przez Rafała Malickiego rozegrają najważniejszy do tej pory mecz w swoim życiu. Młodzi biało–czarni zagrają w lidzbarskiej świątyni, usytuowanej przy ulicy Bartoszyckiej 24 z Olimpią Elbląg. Będzie to początek dwumeczu o udział w Makroregionalnej Lidze Juniorów U-19. Na zwycięzcę dwumeczu oczekują ją takie ekipy jak Widzew Łódź, czy Wisła Płock.

Jest o co walczyć, naszym drużynom życzymy powodzenia. Polonia, tylko zwycięstwo!
Zapraszamy wszystkich na te mecze!

Autor: Karol Synowiec