Już jutro o godz. 15:00 Polonia Lidzbark Warmiński rozegra kolejny mecz ligowy, tym razem na terenie lidera. Poloniści podrażnieni ostatnim meczem ligowym z Mazurem Ełk i środową porażka w Wojewódzkim Pucharze Polski z Olimpią Olsztynek napewno będą chcieli się zrehabilitować i wrócić na ścieżkę zwycięstw. Dla zawodników, ale i również naszych kibiców, nie mógł się trafić chyba lepszy mecz. Lider z Gizycka, na przełamanie ? Czemu nie, ale napewno łatwo nie będzie, ale …. Mamry Giżycko to solidna ekipa, która już myśli o III lidze.

O tym meczu piszą lokalne media „ Hit IV ligi ” My natomiast podchodzimy do tego meczu jak do każdego innego. Pamiętamy mecz z rundy jesiennej w Lidzbarku którego napewno nie powinnismy przegrać. Mieliśmy doskonale sytuacje, niestety piłka nie chciała znaleźć drogi do bramki Mamr. Dodatkowo w tamtym meczu zabrakło naszego trenera Czesława Żukowskiego i kilku kluczowych zawodników. Jutro takie hasło „ jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”

Po zwycięstwo ❗️❗️❗️ Czy uda nam się jutro namieszać w ligowej tabeli ❓ Napewno stać nas na to, natomiast Mamry jak myślą poważnie o III lidze muszą ten mecz wygrać, a jeżeli tego dokonają napewno im pogratulujemy 💪 Niech wygra lepszy ❗️❗️❗️

Transmisje ze spotkania przeprowadzi na swoim FB gospodarz spotkania.