Dziś o godzinie 13:00 w Mrągowie odbędzie się starcie czołowych drużyn forBET IV ligi. Piłkarze Polonii zagrają nad jeziorem Czos z miejscową Mrągowią, zajmującą obecnie czwarte miejsce w tabeli. Druga w tabeli Polonia traci dwa punkty do lidera z Wikielca. Czeka nas z pewnością niezwykle emocjonujący pojedynek!

Piłkarze z Mrągowa są niezwykle solidnym rywalem, potrafią wygrać z każdym zespołem. Jako jedyni w tym sezonie pokonali GKS Wikielec. W ostatniej kolejce zespół trenera Mariusza Niedziółki przegrał 1:4 w Kętrzynie z Granicą. Jedynego gola dla mrągowian strzelił Adrian Morawski. Gwiazdą zespołu, a także najlepszym strzelcem zespołu i liderem klasyfikacji strzelców forBET IV ligi jest Przemysław Rybkiewicz. Ma już w swoim dorobku trzynaście goli.

Zespół Wojciecha Figurskiego w poprzedniej kolejce po golach Wojciecha Dziemidowicza i Dawida Bogdańskiego wygrał 2:1 z Huraganem Morąg. Poloniści aktualnie zajmują drugą lokatę, tracąc dwa punkty do zespołu z Wikielca. Kibiców obu zespołów czeka bardzo ciekawy pojedynek!

Polonia, tylko zwycięstwo!

Spotkanie posędziują: Arkadiusz Szymanowski (sędzia główny), Jacek Makowski (asystent nr 1), Jakub Andruszkiewicz (asystent nr 2).

Autor: Karol Synowiec